שאלות ותשובות נפוצות

סדרת מוצרי DR Clear

לטיפול: יש לשייף בעדינות את הציפורן, לשטוף ולייבש היטב. לאחר מכן יש לטפטף את התכשיר על מרכז הציפורן, בתוכה ומסביב לקוטיקולה ולהמתין לייבוש. יש לחזור על הפעולה מדי בוקר וערב.

למניעה: יש לטפטף 3 טיפות מהנוזל על הציפורן פעם ביום, לפני השינה.

טיפים כלליים:

  • לתוצאה מושלמת וכן למניעה עתידית, דאגו לאוורר את כף הרגל
  • בנעילת נעליים סגורות הקפידו ללבוש גרבי כותנה
  • בכל שימוש בכלים לקיצוץ ושיוף הציפורן דאגו לחטא היטב את האביזרים
  • דאגו לטיפולי פדיקור שוטפים שיכללו, בכל פעם, שיוף של הציפורן הנגועה

את ההטבה המשמעותית תוכלו לראות כבר לאחר מספר שבועות.

90% מהלקוחות שהקפידו על שימוש קבוע בתכשיר נהנים מציפורניים בריאות וצלולות, והצליחו לטפל ולשקם את הציפורניים אחת ולתמיד בעזרת Dr Clear.

Dr Clear עשוי מ-99% חומרים טבעיים, כל אחד מהם משפיע ומסייע בטיפול לסוג אחר של בעיית ציפורניים. התכשיר נחשב לחדשני, מתקדם ופורץ דרך בתחומו, ומבטיח שיעור הצלחה גבוה במיוחד שיסייע לכם לקבל ציפורניים בריאות וצלולות – וליהנות בתוך כך מכל הטוב שיש בטבע. בנוסף, מכיל התכשיר גם מי חמצן המיועדים לחיטוי ראשוני ויוצרים את אפקט ההתססה.

את השיפור המשמעותי תוכלו לראות תוך שבועיים. לטיפול מלא ושיקום הציפורן ניתן לצפות לאחר שלושה חודשים של טיפול קבוע, ו-4-5 חודשים במקרים מורכבים יותר.

כן. לד"ר קליר יש רישיון משרד הבריאות שמספרו 1/102771/17.

התכשיר המוצג לפניכם הוא פרי עמל של מיטב אנשי המקצוע בתחום הקוסמטיקה. הוא מורכב מ-13 מרכיבי מפתח איכותיים שמטרתן היא אחת: לסייע לכם לחוש טוב יותר לאורך זמן. במשך שנה וחצי אינטנסיבית במיוחד עבר הקומפלקס הייחודי תהליך של פיתוח על מנת שנוכל להגיש לכם את המוצר המוגמר, היעיל והמשתלם ביותר.

בשימוש ראשוני התכשיר מקל באופן משמעותי על התסמינים ועל המראה. לאחר מספר חודשים בדרך כלל התכשיר משקם את הציפורניים ולא זו בלבד – גם מגן ומונע חזרת בעיות בציפורן.

בטרם תפנו לפתרונות טיפוליים אחרים, אנו ממליצים לכם לנסות את הנוזל פורץ הדרך של Dr Clear. הפורמולה הייחודית של הנוזל נותנת מענה לסוגים מגוונים של בעיות בציפורניים ופעמים רבות מייתרת את הצורך בנטילת כדורים ומסייעת להשגת ציפורניים בריאות. יחד עם זאת, כשהפטרת חודרת למחזור הדם – בדרך כלל ניתן לטפל בה אך ורק על ידי כדורים, הניתנים במרשם רופא.

תתחיל לטפל בפטרת עוד היום!

אל תתמודד עם זה לבד ותן למומחים שלנו לעזור לך

עם מעל 38000 לקוחות תהיה בטוח שאיתנו אתה בידיים טובות.

על פטרת הציפורניים

לפטרת הציפורניים כמה תסמינים בולטים: שינויים בצבע ובברק של הציפורן, השחרה של הציפורניים, ציפורניים עבות ומחוספסות, קצה ציפורן מעוות וכן קצוות מתפרקים. אבחנה מדויקת על ידי רופא מטפל תשלול או תאשש את קיומה של הפטרת.

לצערנו, פטרת הציפורניים היא בעיה כרונית ולכן קשה מאוד לטפל בה. לעיתים תכופות המצב חוזר לקדמותו גם כשנראה שהפטרת חלפה, מה שמפריע לתפקוד ולתחושה האסתטית. יחד עם זאת, בשימוש קבוע ב- Dr Clear ניתן לצפות לטיפול מלא ולקבלת ציפורניים בריאות וצלולות.

לרוב, תופיע הפטרת לאחר זיהום פטרייתי ממשפחת Dermatophytes (פטריות העור). הפטרת נגרמת לרוב כתוצאה מהרגלי הגיינה ירודים, המספקים לפטריות מצע גידול פורה. כמו כן, עובשים ושמרים עשוים אף הם לגרום לפטרת, על אף שמדובר במקרים המתרחשים בתדירות נמוכה יותר

על מנת למנוע החמרה בתסמינים, חשוב מאוד להקפיד על הגיינה מקסימלית ועל כפות רגליים וידיים נקיות. עדיף לעשות שימוש בנעליים מאווררות, להחליף גרביים לעיתים תכופות ולייבש את כפות הרגליים בעת הצורך.

הפטרת מופיעה בציפורני הידיים או בציפורני הרגליים. אם מזניחים את הטיפול הראשוני בפטרת, היא מתפשטת פנימה אל שכבות פנימיות של הציפורן וגורמת להופעת פטרת גם שם – מה שמוביל לשינוי צבען של הציפורניים, עיבוי ועיוות שלהן וכן שבירתן בקצוות.

באופן עקרוני ניתן לומר כי פטרת ציפורניים היא בעיקר עניין אסתטי וקוסמטי ואיננה משפיעה על הבריאות הכללית. יחד עם זאת, הפטרת עשויה להתפשט באופן מקומי לציפורניים נוספות ולעור.