איך DR Clear עובד?

אם אתם סובלים מפטרת ציפורניים, אקזמה מטרידה וזיהום שלא עובר – זה בדיוק הזמן להתקדם לטפל בעזרת מרכיבים טבעיים שעובדים כדי לטפל, לשקם ולקבל ציפורניים בריאות.

DR Clear (ד"ר קליר), הנוזל המהפכני המצויד ברשיון משרד הבריאות, מכיל פורמולה ייחודית המורכבת מ-99% חומרים טבעיים. בואו ליהנות מכל המתנות של הטבע, בתוך נוזל ייחודי שישפר, יטפל וישקם את הציפורניים ובנוסף יפעל למניעת חזרה של בעיות ציפורניים!

הציפורן שלכם מעולם לא נראתה טוב יותר.

תתחיל לטפל בפטרת עוד היום

אל תתמודד עם זה לבד ותן למומחים שלנו לעזור לך

  DR Clear - נוזל אקטיבי לטיפול בפטרת ציפורניים

  לאיזה תוצאות לצפות מהשימוש בתכשיר?

  90% מהלקוחות שהקפידו על שימוש קבוע בתכשיר נהנים מציפורניים בריאות וצלולות, והצליחו לטפל ולשקם את הציפורניים. בשימוש קבוע בתכשיר Dr Clear, ניתן לצפות לא רק להקלה נקודתית שבאה לידי ביטוי בהחזרת צבעה הטבעי של הציפורן – אלא גם לציפורניים בריאות וצלולות. הצבע העכור או השחור של הציפורניים, החספוס, הריח הלא נעים והאקזמה יתחלפו בתחושת הקלה, הציפורן תהיה חלקה ונעימה, והודות לקומפלקס הטבעי הייחודי – הציפורניים ישקומו. התכשיר החדשני מסייע להגנה ומניעת חזרה של בעיות ציפורניים, כך שאתם יכולים לצפות לתוצאות הטובות ביותר שחלמתם עליהם – ולהגשים אותם, במרחק לחיצת כפתור!

  איך DR Clear עובד?

  הפיתוח הטכנולוגי המתקדם של Dr Clear (ד"ר קליר) הוא תוצאה של שילוב מרכיבים עוצמתיים, בסופו מחכה לכם פיתוח ייחודי ויעיל במיוחד המטפל בציפורניים. רמת החומציות הנמוכה של התכשיר אינה מאפשרת שגשוג וקיום של פטריות ובקטריות, ובשילוב עם החומרים הטבעיים ואפקט ההתססה המתרחש כשהחומר בא במגע עם הציפורניים – אתם נהנים מציפורן בריאה ונעימה למראה.

  השמנים האתריים המרכיבים את הנוזל החדשני, הם למעשה מולקולות זעירות המצויות בצמחים ותפקידם הוא להגן על הצמח מפני טפילים ומזיקים – את ההגנה הזו אנו מעבירים ישירות אליכם – מהטבע, אל הציפורניים. הודות ל-99% חומרים טבעיים המצויים בתכשיר, ציפורניים שהצהיבו או השחירו נעשות צחורות שוב, הרקמות מתחדשות והציפורן צומחת מחדש – בריאה, נקיה ורעננה.

  תתחיל לטפל בפטרת עוד היום!

  אל תתמודד עם זה לבד ותן למומחים שלנו לעזור לך

  עם מעל 38000 לקוחות תהיה בטוח שאיתנו אתה בידיים טובות.

  על DR Clear

  התכשיר החדשני מכיל 13 מרכיבי מפתח טבעיים באיכות הגבוהה ביותר: שמן עץ התה, קלנדולה, טגטס, שמן מליסה (הידוע כמחדש רקמות), לענה מצויה, שמן חוחובה, שמן לבנדר, שמן אקליפטוס, ויטמיןE , שמן פלמה רוזה, שמן טימין (קורנית), שמן לימון ושמן ערער. כל אחד מהרכיבים הללו מותאם לטיפול בסוגים שונים של בעיות בציפורניים, מה שמבטיח טיפול יעיל ואפקטיבי לאורך זמן.  

  בנוסף, מכיל התכשיר מי חמצן המספקים חיטוי ראשוני לאיזור הנגוע ובזכותם אנו מקבלים את אפקט ההתססה, המתרחש הודות לריאקציה הנוצרת בין מי החמצן לבין בקטריות, חתכים, דם ותאים מתים.

  אופן הטיפול, המרכיבים העוצמתיים והעובדה שרובם המוחלט טבעיים – מסייעים בטיפול ושיקום של הציפורניים.

  90% מהלקוחות שהקפידו על שימוש קבוע בתכשיר נהנים מציפורניים בריאות וצלולות, והצליחו לטפל ולשקם את הציפורניים אחת ולתמיד בעזרת Dr Clear.

  את השיפור המשמעותי תוכלו לראות תוך שבועיים. לטיפול מלא ושיקום הציפורן ניתן לצפות לאחר שלושה חודשים של טיפול קבוע, ו-4-5 חודשים במקרים מורכבים יותר.

  כן. לד"ר קליר יש רישיון משרד הבריאות שמספרו 1/102771/17.

  בשימוש ראשוני התכשיר מקל באופן משמעותי על התסמינים ועל המראה. לאחר מספר חודשים בדרך כלל התכשיר משקם את הציפורניים ולא זו בלבד – גם מגן ומונע חזרת בעיות בציפורן.

  לפטרת הציפורניים כמה תסמינים בולטים: שינויים בצבע ובברק של הציפורן, השחרה של הציפורניים, ציפורניים עבות ומחוספסות, קצה ציפורן מעוות וכן קצוות מתפרקים. אבחנה מדויקת על ידי רופא מטפל תשלול או תאשש את קיומה של הפטרת.

  תטפל בציפורניים בשיטת ד"ר קליר

  עזרנו למאות אלפי לקוחות, עכשיו תורך לקבל ייעוץ לטיפול בציפורניים מהמומחים של ד"ר קליר.

   הייעוץ הוא דיסקרטי ולא נעביר את פרטייך הלאה

   רוצה להתקשר מתי שנוח לך?
   המומחים שלנו מחכים לשיחה ממך!

   שעות פעילות: ימים א-ה בין השעות 9:00-17:00