טיפול בפטרת ציפורניים

כל השיטות

היא עקשנית, מרדנית ובהיעדר טיפול הולם – צומחת פרא והורסת כל חלקה טובה. אובחנתם בפטרת ציפורניים? רוצים לדעת אילו טיפולים עומדים לרשותכם? לפניכם מדריך טיפול בפטרת ציפורניים, עם כל השיטות שיסייעו לכם להעלים את המטרד הלא נעים

מהי פטרת ציפורניים?

פטרת ציפורניים היא אחת ממחלות העור השכיחות ביותר. 
כשהיא מופיעה, קשה מאוד להחלים ממנה  והיא גורמת אי נוחות מרובה למי שסובל ממנה. 
הפטרת באה לידי ביטוי בדרך כלל בציפורן בעלת קצה מכורסם ועבה, לרוב בצבעי צהוב ולעיתים אף שחור. 
הפטריה עשויה להתפשט מציפורני הידיים והרגליים אל העור הסמוך, ולגרום גם להתקלפות וגירוי של העור. 
בתנאים של הזעה וטמפרטורות גבוהות, לפטרת נוח יותר להתפשט ולכן היא שכיחה יותר בקיץ, אז הפטריה שורדת טוב יותר ומשגשגת בתנאי לחות וחום.

שלבים של התפתחות פטרת הציפורניים

תתחיל לטפל בפטרת עוד היום

אל תתמודד עם זה לבד ותן למומחים שלנו לעזור לך

DR Clear - נוזל אקטיבי לטיפול בפטרת ציפורניים

איך נדבקים בפטרת?

פטרת ציפורניים מדבקת מאוד, והיא מועברת מבני אדם אחרים הנגועים בה, אדמה, כלבים או חתולים. 
מקור שכיח נוסף להידבקות בפטרת היא על ידי הליכה ברגליים יחפות במקומות בהם אנשים מסתובבים ברגליים חשופות אף הם – בריכות ציבוריות, מכוני כושר, מקלחות משותפות ומקומות ציבוריים נוספים. 
על מנת שהפטריה תתפתח ותעבור לאדם אחר עליו להיחשף אליה, ראשית, אך גם לפטריה חשוב שיהיו תנאים אידיאליים לצמיחה – תנאים של חום ושל לחות.

כיצד מאבחנים?

רופא מומחה יוכל לאבחן האם מדובר בפטרת ציפורניים או בנגע מסוג אחר ובהתאם לכך ימליץ על טיפול. 
הרופא יתבונן בתסמינים המופיעים לפניו לצורך האבחון, ובמידה ויהיו לו ספקות האם מדובר בפטרת ציפורניים או לא – יפנה את המטופל לביצוע בדיקת תרבית לפטריות וכן בדיקה מיקרוסקופית שתאשש או תשלול את הימצאותה של הפטרת.

לא להזניח טיפול

טיפול בפטרת ציפורניים הוא חשוב מאוד מיד כשסימני הנגע הראשונים מתחילים, זאת על מנת למנוע את התפשטותה של הפטרת לאיזורים אחרים בגוף ולהחמיר את המצב. 
חשוב להבין שהפטריה לא נעלמת מעצמה לעולם, אלא להיפך – היא מתמקמת בנוחות בציפורן ומקימה בה בית לתפארת. 
בסופו של דבר, בהיעדר טיפול הולם הציפורן הנגועה גדלה ודוחפת את הציפורן הבריאה החוצה, מה שמוביל לתהליך דלקתי, כאבים לא פשוטים ומראה לא אסתטי בלשון המעטה. 
בנוסף, מלווה הפטרת גם בריח לא נעים. אז מה עושים? מטפלים, ובהקדם!

רגע לפני טיפול בפטרת ציפורניים – חשוב שתדעו

רגע לפני שאתם בוחרים בדרך הטיפול המתאימה לכם, חשוב להצטייד בסבלנות ומשמעת עצמית – ובהרבה משניהם. 
כל סוג טיפול שמבטיח לכם תוצאות קסם שמתרחשות במרחק של כמה ימים – כנראה לא יודע על מה הוא מדבר, שכן כל טיפול הולם דורש זמן, בהתאם בחומרת הפטרת וסוג הטיפול. 
לעיתים תיקח ההחלמה כמה שבועות, לעיתים כמה חודשים ולפעמים אפילו שנה שלמה.
קצב צמיחת הציפורניים בידיים קצר פי ארבע מקצב צמיחת הציפורניים ברגליים (זאת בשל קצב זרימת הדם הפחות שיש ברגליים), ולכן אם פטרת הציפורניים בה לקיתם היא ברגליים – דעו שלא משנה באיזה טיפול תבחרו, לציפורניים הבריאות יקח זמן לצמוח.

כיצד נראה טיפול מוצלח?

טיפול מוצלח בפטרת ציפורניים גורם להתבהרות הציפורן ולהבראתה. 
התהליך כולל "דחיפה" איטית של החלק הנגוע החוצה, וצמיחה של ציפורן בריאה תחתיה. 
שוב נחזור ונדגיש כי אין תרופת פלא לטיפול בפטרת ציפורניים, ולכן גם אם נטלתם תכשיר כלשהו שגורם כעבור זמן קצר לצבע ציפורניים לבן – אין זה אומר בהכרח שהפטריה עברה לחלוטין. 
לשם כך, כפי שהזכרנו, דרושה סבלנות והתמדה.

בנוסף, אסור לעקור את הציפורן ממקומה, במחשבה שהדבר יוביל לפתירת הבעיה או להחלמה מהפטרת, שכן הפטריה מצויה בשורש הציפורן והזיהום לא "מתחסל" יחד עם עקירת הציפורן.

תמונה של ציפורן בשלבי טיפול בפטרת ציפורניים בעזרת ד
תמונה של ציפורן בשלבי טיפול בפטרת ציפורניים בעזרת ד"ר קליר

אז איך מטפלים בפטרת ציפורניים?

טיפול בפטרת ציפורניים מתבצע בכמה דרכים. נסקור את הדרכים העיקריות:

1. טיפול תרופתי

תרופה לפטרת ציפורניים בצורת כדורים הניתנים דרך הפה. יש אינספור סוגי כדורים אנטי פטרייתיים כמו למשל איטראקונזול, פלוקנזול, טרבינפין ועוד. החסרון המרכזי של תרופה לפטרת ציפורניים בצורת כדורים היא בכך שיש לכדורים השפעה סיסטמית, ועל כן הן מאופיינים בתופעות לוואי הכוללות כאבי ראש, בחילות או תפרחת עורית.

2. טיפול בפטרת ציפורניים בעזרת משחות וקרמים

אם אתם סובלים מפטרת ציפורניים קלה, ישנם משחות, קרמים שונים או לק לפטרת ציפורניים שעשויים להתאים לכם. בתכשירים השונים מצויים חומרים אנטי פטרייתיים שתפקידם הוא לעצור את התפשטות הפטריה, להילחם בזיהום ולפגוע בפטרת. משחות כמו למיסיל, אגיסטן, צקלודרם או אגיספור הן הפופולריות ביותר. על אף הצלחתן של המשחות הללו, הן יעילות רק במקרים קלים במיוחד ופעמים רבות לא עוזרים לטווח הארוך ולכן לא מבטיחים באופן ודאי שיפור במצב.

לק לפטרת ציפורניים הוא גם תכשיר רווח המכיל חומרים אנטי פטרייתיים ומאפשר חדירה גבוהה לציפורן. גם כאן צפויה הקלה רק עבור מי שסובל ממופעים קלים של פטרת ציפורניים.

3. לייזר

טיפול בלייזר נחשב לאחד הטכניקות המודרניות ביותר לטיפול בפטרת ציפורניים. בעזרת שימוש בקרני לייזר ממוקדות, איש המקצוע פוגע באופן מדויק במאזן הנוזלים של הפטריה, זאת מבלי להביא לפגיעה ברקמות הסמוכות לציפורן או בציפורן עצמה. משך הטיפול משתנה בהתאם לחומרת המצב, והוא נע בין מספר פגישות ועד לכמה חודשים ואף שנים.
מאחר ומדובר בטכניקה חדשה יחסית, עוד אין מספיק הוכחות שהטיפול בלייזר מרפא את הפטריה לחלוטין.

4. הטיפול הטבעי

טיפול טבעי בפטרת ציפורניים מתבסס על שימוש בצמחי מרפא ורקיחתן יחד לצורך ריפוי בציפורניים הנגועות. כך למשל ניתן למצוא חליטות רוזמרין, תבלינים שונים, משחות המבוססות על קינמון ועוד. לצד המשחות הללו, ישנו גם טיפול טבעי המתבסס על הרפואה המשלימה ועל תחומי ההומאופתיה או נטורופתיה. ואם בטיפול טבעי עסקינן – הכירו את התכשיר העונה לשם ד"ר קליר, לו ייחדנו נקודה מורחבת.

ד"ר קליר הוא תכשיר ייחודי, המורכב מקומפלקס חדשני המבוסס על 99% חומרים טבעיים ופורמולה המשלבת שמנים צמחיים ואתריים. המרכיבים של ד"ר קליר הם שמן עץ התה, קלנדולה, טגטס, שמן מליסה (הידוע כמחדש רקמות), לענה מצויה, שמן חוחובה, שמן לבנדר, שמן אקליפטוס, ויטמיןE , שמן פלמה רוזה, שמן טימין (קורנית), שמן לימון ושמן ערער. כל אחד מהרכיבים הללו מותאם לטיפול בסוגים שונים של בעיות בציפורניים, וכך אחוזי ההצלחה הם גבוהים, לאורך זמן. הטיפות מזכירות מרקם ג'לי נעים ומתקבעות על הציפורן, חודרות את השכבה העליונה ומגנות על הציפורן מפני הפטרת. בשימוש קבוע בתכשיר, ניתן לצפות לשיפור ניכר תוך שבועיים, שיפור שיבוא לידי ביטוי במראה נעים יותר ובהקלה בתסמינים השונים, לטיפול מלא ושיקום הציפורן ניתן לצפות לאחר שלושה חודשים של טיפול קבוע, ו-4-5 חודשים במקרים מורכבים יותר.. בנוסף, מכיל התכשיר מי חמצן המספקים חיטוי ראשוני לאיזור הנגוע ובזכותם אנו מקבלים את אפקט ההתססה, המתרחש הודות לריאקציה הנוצרת בין מי החמצן לבין בקטריות, חתכים, דם ותאים מתים.

אופן הטיפול, המרכיבים העוצמתיים והעובדה שרובם המוחלט טבעיים – מסייעים בטיפול ושיקום הציפורניים. בזכות רמת החומציות הנמוכה של התכשיר, פטריות ובקטריות לא יכולות לשגשג – והציפורן מבריאה מהר יותר.

אם אתם תרים אחר טיפול טבעי, בריא ובעיקר יעיל לאורך זמן – ד"ר קליר הוא בדיוק מה שאתם מחפשים. השמנים האתריים המרכיבים את הנוזל מקורם בטבע, בצמחים ובעצים שתפקידם להגן על הצמח מפני מזיקים וטפילים. את הטבע המגן אתם מקבלים בבקבוק קטן המוכח כמטפל בציפורניים, שיסייע לציפורן שלכם להבהיק, לרקמות להתחדש ולציפורן לצמוח מחדש, בריאה ורעננה.

DR Clear - נוזל אקטיבי לטיפול בפטרת ציפורניים
DR Clear - נוזל אקטיבי לטיפול בפטרת ציפורניים

תתחיל לטפל בפטרת עוד היום!

אל תתמודד עם זה לבד ותן למומחים שלנו לעזור לך

עם מעל 38000 לקוחות תהיה בטוח שאיתנו אתה בידיים טובות.

6. תרופות סבתא

תרופות סבתא היו מאז ומתמיד אויבהם המרים של המחלות – וגם כאן יש כמה תרופות סבתא ידועות לטיפול בפטרת ציפורניים. המפורסמות שבהן:

  • השריה של הציפורן במשך 20 דקות במי מלח פושרים מדי יום, השריית הציפורן במים המכילים אקונומיקה למשך 15 דקות
  • השריה של הציפורן בחומץ תפוחים עם אבקת סודה לשתיה
  • שימוש בתמצית עלי זית הנקרא גם "האנטיביוטיקה של הטבע" וידועה כהורגת חיידקים, פטריות ווירוסים שונים. תמצית עלי הזית ידועה כהורסת את הפטריה בשכבותיה הפנימיות ובנוסף – מסייעת גם לבריאות כללית של הגוף, לטיהורו ולשמירה על מערכת חיסונית חזקה.
  • פרוביוטיקה, שהיא למעשה אוסף של חיידקים ידידותיים החיים בגוף, מנטרלים את ההשפעה של החיידקים האחראים על שגשוג הפטריות ואחראים גם על ייצור חומר שהורג את החיידקים ה"רעים", בנוסף לפטריות ווירוסים.
  • ויטמין C, חומצות שומן חיוניות, סיליקה וג'לטין נחשבים למרפאים טבעיים של פטרת ציפורניים, ובשימוש קבוע ניתן לראות תוצאות חיוביות כבר לאחר חודש. מלבד שמירה על בריאות הציפורניים, הם מסייעים גם לבריאות העור והשיער ומעניקים מראה בריא וקורן. את הג'לטין ניתן לרכוש בחנויות טבע או בבית המרקחת, את חומצות הדגים ניתן למצוא בשמן דגים ואת החומרים הטבעיים הנוספים ניתן למצוא בחנויות טבע או בחנויות למזון בריא.
  • שמן עץ התה נחשב לאחד המרפאים הטבעיים של פטרת הציפורניים, אותו תוכלו למצוא כמובן גם בתכשיר ד"ר קליר, כפי שהוזכר לעיל. אופן השימוש בשמן עץ התה או למרוח אותו בעדינות על האיזור הנגוע, על ציפורניים נקיות ולאחר שימוש באלכוהול לחיטוי.
  • גזיזת ציפורניים נשמעת כמו דבר טריוויאלי שלא עושים רק בעת חולי בפטרת ציפורניים, אך על אף שמדובר בדבר ברור כל כך – חשוב להזכיר זאת כאן. לא משנה באיזו תרופה נשתמש ובאיזה תכשיר נבחר, חשוב לדאוג לציפורניים נקיות וגזוזות באופן קבוע. כמו כן, חשוב מאוד לחטא את קוצץ הציפורניים או המספריים בהם אנו עושים שימוש, כדי להבטיח שהפטריה לא תתפשט לציפורניים נוספות.

7. הטיפול התזונתי

לא מעט אנשים לוקים בפטרת ציפורניים כתוצאה ממערכת חיסונית חלשה. לעיתים קרובות, תזונה לא נכונה היא הגורם לחולשה של המערכת החיסונית, ואם נקפיד על צריכה מבוקרת של ויטמינים ומינרלים, נשמור על פעילות גופנית ומשקל גוף תקין ועוד – נוכל להבטיח את בריאותנו הכללית וגם טיפול מניעתי לפטרת ציפורניים. יחד עם זאת, לטיפול ולא למניעה, חשוב "להרעיב" את הפטריה ולא לספק לה מזון שגורם לה לשגשג, כמו למשל מוצרי קמח לבן, סוכרים פשוטים או אלכוהול.

8. פדיקור רפואי

פדיקור רפואי הוא טיפול מונע ומשקם לבריאות הרגל ומטרתו של הטיפול הוא לשמור על הגיינה מלאה של הציפורן, נקיון העור ובריאותו. בטיפול עושים שימוש בתכשירים אנטי פטרייתיים שמונעים מהפטרת לחזור ומלבד זאת, מדובר גם בטיפול אסתטי שנועד לגרום לחולים בפטרת ציפורניים לחוש נעים יותר.

פדיקור רפואי לטיפול בפטרת ציפורניים על ידי פדיקוריסטית
פדיקור רפואי לטיפול בפטרת ציפורניים על ידי פדיקוריסטית

כפי שאתם יכולים לראות, יש מגוון רחב של אפשרויות טיפול בפטרת ציפורניים. בחרו את האפשרות הנוחה והמתאימה ביותר עבורכם, זאת לאחר שאובחנתם על ידי רופא מומחה כי אתם אכן סובלים מפטרת. לא משנה באיזו דרך תבחרו – חשוב מאוד להתמיד בטיפול ולא להזניח אותו גם אם נראה שיש שיפור, זוהי הדרך היחידה להיפטר אחת ולתמיד מהמטרד הפטרייתי.

תתחיל לטפל בפטרת עוד היום!

אל תתמודד עם זה לבד ותן למומחים שלנו לעזור לך

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

תקנון אתר

האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת על ידי דובי טרייד בע"מ – יעקב פריימן 20, ראשון לציון, 7535825.

דובי מעמידה לקהל לקוחותיה מערך אספקת הזמנות לכל רחבי הארץ.

זמני אספקה
זמן האספקה הינו 2-10 ימי עסקים (בהתאם לזמן הנקוב לכל מוצר) מרגע אישור קבלת ההזמנה, ובשעות הפעילות
בישובים 'מרוחקים' מאזור המרכז אשר שליחינו מגיעים אליהם בתדירות נמוכה יתכנו עיכובי אספקה של 1-2 ימי עבודה נוספים על זמן המשלוח הנקוב.

מחירים
כל השירותים והמוצרים הנמכרים באתר מוצעים לגולשים לרכישה במחיר הנקוב. עם הגיעך לקופה, תוצג בפניך אפשרות לחלק את התשלום למספר תשלומים
מחירי המוצרים המופיעים ליד כל מוצר באתר כוללים מע"מ כחוק.
אתר דובי מציע לעיתים מוצרים במחירים מיוחדים, מבצעי הנחות מיוחדים וכדומה. כל מבצע תחום במסגרת זמן והאפשרות לרכישה מתאפשרת במועדים אלו בלבד.

רכישה
פעולת הרכישה תאושר רק עם קבלת אישור עיסקה מחברת האשראי, באמצעותו שולמה התמורה. כל עוד לא התקבל אישור מחברת האשראי, לא יהיה כל תוקף לפעולת הרכישה על ידי הרוכש.

פרטיות וסודיות
לידיעתך פרטי פעולת הרכישה ישמשו את דובי לצורך ביצוע עיסקה זו בלבד ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר, למעט חברת האשראי הנדרשת לאשר את ביצוע עסקת הרכישה. הרוכש מסכים כי דובי תשמור את פרטיו במאגר הנתונים. (למעט פרטי כרטיס אשראי)

Cookies
האתר משתמש ב"עוגיות" (Cookies) לצורך תפעולו השוטף והתקין, ובכלל זה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, כדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות ולצורכי אבטחת מידע. דפדפנים מודרניים כוללים אפשרות להימנע מקבלת Cookies .אם אינך יודע/ת כיצד לעשות זאת, יש לבדוק בקובץ העזרה של הדפדפן שבו את/ה משתמש/ת. ייתכן כי חלק מהמודעות, שבהם את/ה צופה בעת הביקור באתר מגיעות משרתים של צדדים שלישיים, המנהלים את מערך הגשת הפרסומות באתר. ניהול הפרסומות מצריך מחברות אלו הצבת Cookies במחשבך ושיבוץ web beacons במודעות הפרסומת (להלן ("Cookies". תפקיד ה – Cookies הינו סיוע באיסוף מידע אודות הצפייה והשימוש באתרי אינטרנט בהם קיים פרסום ואודות הפרסומות אליהן נחשפת ועליהן הקלקת. המידע הנאסף מבקש להתאים את הפרסומות שיוצגו בפניך לנושאים שיעניינו אותך. אם אינך רוצה לקבל Cookies תוכל/י להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שבשימושך. לשם כך היעזר/י בקובץ העזרה של הדפדפן. ניתן למחוק את ה – Cookies במחשבך בכל עת. לתשומת ליבך, מוצע שתעשה/י כן, רק אם את/ה משוכנע/ת שאינך רוצה להתאים את הפרסומות באתר להעדפותיך. ייתכן גם שנטרול ה – Cookies עלול לגרום לכך שלא תוכל/י להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתרי אינטרנט אחרים. השימוש שחברות אלה עושות ב- Cookies כפוף למדיניות הפרטיות שלהן. למדיניות הפרטיות של Googleראה: http://www.google.com/intl/en/privacy. שימושך באתר מעיד על הסכמתך להתקנת Cookies של גוגל, ככל שלא מותקן Cookies של גוגל וחברות אחרות על מחשבך, וכן, לשימוש במידע כאמור לעיל.
הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: "הנרשם") במסגרת מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של חברת דובי טרייד (להלן: "החברה"): החברה לא תמסור את פרטיי הנרשם, אלא בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן: (א) אם תידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין; (ב) אם תקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדה בגין פעולות שבוצעו על ידי הנרשם ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הנרשם לבין חברה; (ג) אם תארגן החברה את פעילותה במסגרת גוף אחר- וכן במקרה שתתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילותה עם פעילותו של גוף אחר – החברה תהיה זכאית להעביר לגוף האחר הנ"ל את פרטי הנרשם ובלבד שהגוף האחר יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו. (ד) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי ביצע הנרשם מעשה ו/או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או במי מטעמה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם. (ה) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה חשד כי הנרשם ביצע שימוש לצורך ביצוע מעשה בלתי חוקי ו/או כדי לאפשר, להקל, לסייע ו/או לעודד את ביצועו של מעשה כזה; (ו) אם תועלה טענה או יתעורר אצל החברה החשד כי הפר הנרשם איזה מתנאי התקנון ו/או כל הסכם עם חברה ו/או עם מי מטעמה; (ז) אם וככל שהדבר יידרש לצורך פעילות החברה, כגון העברת פרטים לעובדים, לקבלני משנה ולגופים אחרים השותפים או המעורבים בהפעלת הפעילות השיווקית של החברה. לנרשמים לא תהיה טענה או דרישה כלפי החברה בקשר למסירת פרטיהם כאמור והם מוותרים בזאת על כל טענה ו/או תביעה כאמור. מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר מהווה הסכמה של הנרשם לכך שפרטי הנרשם שלו וכל נתון שיופק על סמך ניתוח פרטים אלה וכל מידע אודותיו שהגיע ו/או יגיע לידיעת חברה, יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של חברה או מי מטעמה, וכי ייעשה במידע זה שימוש בהתאם למטרות הבאות: (א) למטרות שיווק, פרסום, קידום מכירות ומכירות ולמטרת פניה לנרשם בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון (לרבות בכתב, בדפוס, בטלפון, הודעת טקסט, בפקסימיליה, בדרך ממוחשבת או באמצעי אחר); (ב) לצרכי עידוד נאמנות, ניתוח ומחקר סטטיסטי, עריכת סקרים וכל שימוש מקוון אחר בקשר לנושא שיווקי; (ג) לצרכים פנימיים, כגון צרכי תחקור תלונות ו/או ביקורות; וכן (ד) לצרכי דיוור חומר שיווקי ופרסומי, לרבות באמצעות "עוגייה" שימוש כאמור בפרטי הנרשם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות. עוד מוסכם שמידע כאמור יחשב לקניינה של החברה והנרשם מוותר בזאת על כל טענה בגין שימוש ו/או בעלות במידע כאמור, לרבות ויתור על כל טענה על פי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א 1981. החברה לא תיחשב כמפרת התחייבות לפרטיות או פוגעת בפרטיות משתמש בשל כל מידע, כהגדרתו בחוק המחשבים תשנ"ה – 1995, שיהיה בו כדי לזהות משתמש או להתחקות אחריו על ידי אחר, ואשר נובע מהשימוש באמצעי תקשורת אלקטרוניים ככלל ותקשורת מחשבים בפרט. הנרשם מאשר שידוע לו שלא חלה עליו חובה חוקית למסור את פרטיו וכי מסירת המידע הנ"ל נעשית מרצונו החופשי ובהסכמתו. הנרשם מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטים שמילא ומאשר כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו. נרשמים: (א) שמתנגדים לשימוש בפרטיהם; או (ב) שמעוניינים להסיר עצמם ממאגר המידע הרשום בבעלות חברה; או (ג) שמבקשים שלא לקבל פניות באמצעות דיוור ישיר; יודיעו על כך בכתב באתר האינטרנט של החברה https://drclear.co.il או באמצעות מנגנון ההסרה שיימצא בכל דיוור ובמקרה זה החברה תפעל בהתאם להוראה שנמסרה לה.

פרסומות של צדדים שלישיים
דובי מתירה לחברות אחרות לנהל את מערך הפרסומות באתר. המודעות שבהן את/ה צופה בעת הביקור באתר מגיעות ממחשביהן של אותן חברות. כדי לנהל את הפרסומות שלהן, חברות אלה מציבות Cookies במחשבך. ה-Cookies מאפשרים להן לאסוף מידע על האתר שבו צפית, בפרסומות שהוצגו ועל אילו פרסומות הקלקת. השימוש שחברות אלה עושות ב-Cookies כפוף למדיניות הפרטיות שלהן ולא למדיניות הפרטיות של דובי.

משלוח דואר רשום
משלוח באמצעות דואר רשום מוגבל למוצרים במשקל מקסימלי של 2 ק"ג ואינו כולל מוצרים שבירים; נוזלים, תרופות, מוצרים אשר ניפחם גדול ולא מאפשר להכניסם לחבילה למשלוח בדואר רשום. בנוסף, לא ניתן לשלוח מוצרי ספיגה בדואר רשום.
משלוח בדואר רשום כפוף לתנאי השירות ולוח הזמנים של חברת דואר ישראל.

הגבלת אחריות
כל טיפול ושימוש בתרופות או תכשיר רפואי מחייב היוועצות עם הרופא המטפל בטרם תחילת הטיפול ואף במהלכו. יש לקרוא בעיון את העלון לצרכן המצורף לכל מוצר, טרם השימוש בו. במקרים של תופעות לוואי בלתי רצויות, יש לחדול מהשימוש במוצר ולפנות מיד לרופא המטפל.
כל המידע אודות המוצרים המפורסמים באתר נמסר על ידי באחריות היצרן ו/או היבואן ו/או המשווקים בלבד והוא נכון למועד בו נמסר לידי החברה. החברה אינה אחראית על מידע זה. יתירה מכך, בשל מגבלות שונות המידע המפורסם הינו חלקי . לכן בטרם שימוש, חובה על המשתמש לקרוא היטב את פרטי המידע ו/או האזהרות המפורסם על גבי המוצר עצמו לרבות נתונים המופיעים על האריזה באשר לאלרגנים, רכיבים וסימן תזונתי וכו. כמו כן, בטרם שימוש נדרש כל משתמש לוודא את ערכי המוצר המפורטים באתר לבין רכיבי המוצר עצמו.
השימוש וצריכה של מוצרים הנמכרים באתר נעשה על אחריותו של המשתמש בלבד.

מידע באתר
באתר תמצא/י מידע המתפרסם על ידי דובי ו/או ספקים ו/או גופים העובדים עימה, דוגמת כתבות, מאמרים, פרסומים וכיוצ"ב. אנו משקיעים מאמץ רב כדי לדייק באיסוף המידע. עם זאת, אנו מתנצלים מראש אם חלילה, נפלו בו בתום לב טעויות, שיבושים או אי-דיוקים.
המידע המתפרסם באתר בנושאי רפואה, תרופות וטיפולים רפואיים ותרופתיים אינו מהווה עצה רפואית.
לנוחיותך, תמצא באתר קישורים לאתרי אינטרנט ומקורות מידע אחרים. האתרים והמידע הכלול בהם אינם מתפרסמים על ידנו או על-ידי מי מטעמנו ודובי אינה נושאת באחריות בגינם.
תכונות, דגמים, עיצוב, צבעים או חזות של מוצרים המתוארים או מוצגים באתר, לרבות כל תמונה או הצגה של מוצר הכלולים באתר, הינם לצורכי המחשה בלבד, אלא אם נאמר מפורשות אחרת.

אספקת מוצרים
במידה ויתברר לדובי כי אינה יכולה, לספק את המוצרים לרוכש במקום מגוריו, בשל נסיבות שלא ניתן היה לצפותן, תהיה דובי רשאית לבטל את עסקת הרכישה בכל מועד עד אספקת המוצר לרוכש.
במידה ובוטלה העסקה, כאמור לעיל, תשיב דובי לרוכש את מלוא התמורה ששילם (אם שילם) ו/או תבטל את חיוב כרטיס האשראי שלו והרוכש לא יהיה זכאי לכל פיצוי בגין ביטול העסקה.

אישור התקנון
בעת ביצוע הרכישה, מצהיר המזמין כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באמצעות אתר דובי. כמו כן, מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד דובי ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות דובי ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.

זכויות באתר
כל הזכויות בתכנים ובתמונות המופיעים באתר, אשר מקורם בחברה ו/או מטעמה ו/או שהועברו אליה , לרבות זכויות יוצרים, זכויות הפצה וכל קניין רוחני אחר, שייכים במלואם לחברה. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, כל הזכויות בעיצוב האתר ובאופן העיבוד וההצגה של התכנים באתר שייכות במלואן לחברה.
התכנים באתר נועדו לשימושו האישי של המשתמש בלבד, ואין לעשות בהם שימוש אחר כלשהו, לרבות שימוש מסחרי. אין להעתיק ו/או לשכפל, ו/או להעתיק ו/או להדפיס תכנים כלשהם מהאתר לצורך הפצה ו/או פרסום בדרך כלשהי, אלא בקבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומבעוד מועד.
סימני המסחר באתר הינם קניינה של החברה בלבד. סימני מסחר המוצגים באתר מטעמם של מפרסמים כלשהם הינם קניינם של מפרסמים אלה בלבד. אין לעשות שימוש בסימני המסחר בלא הסכמת בעליהם, בכתב ומבעוד מועד.

סמכות שיפוט
על סעיפי תקנון זה יחולו דיני מדינת ישראל.

צור קשר

יש לך שאלה? צריך עזרה? אנחנו נשמח לעזור לך ולחזור לפנייתך תוך שעות בודדות מרגע הפנייה

דובי טרייד בע"מ
יעקב פריימן 20, ראשון לציון

תחסל את פטרת הציפורניים

אנחנו זמינים גם בטלפון בימים א-ה בין השעות 9:00-19:00

נגן וידאו

צור קשר

בדר"כ נחזור אלייך עד שעתיים מהבקשה במסגרת שעות הפעילות

Dr-clear-for-nail-fungus-bottle-open-liquied-woocommerce-pic

הפרטים האישיים שיימסרו על ידי (להלן: "הנרשם") במסגרת מילוי טופס ההרשמה ו/או הזמנה באתר ו/או הזנת פרטים בכל דרך שקיימת באתר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של חברת דובי טרייד (להלן: "החברה")